АКЦИЯ! С 14 мая по 19 июня 2022 года скидка 10% на польскую мебель ВИВАЛЬДИ. Выбрать >>
(097) 173-27-11, (050) 706-07-60
Колл-центр:
Ежедневно: 9:00-18:00

Написать в мессенджер:
Приём заказов
через корзину 24/7
круглосуточно, ежедневно
Адрес
г.Киев, ул. Львовская, 12
Наши соц. сети
Корзина (0)---------
КорзинаВаша корзина пуста
Корзина (0)---------
КорзинаВаша корзина пуста
Каталог товаров
Польские кухни BRW
Распродажа мебели

Колекція багатоцільових комодів HESEN BRW

Вісім універсальних за наповненням та кольорами, багатоцільових комодів представила в своїй новій коллекції меблів HESEN польська фабрика BRW. Чотири з них виконуються у сполученні кольорів модрина sibiu світла / сосна larico, решта такого ж контрастного оформлення – в комбінації відтінків графіт / дуб артизан. Кожна модель вирізняється наповненням: місткі модулі з чотирма та шістю шухлядами, асиметричний трьохдверний та симетричний двохдверний комод з трьома шухлядами.

Фото комоду KOM3D3S/10/20 HESEN BRW

Виготовляються з ДСП, стільниці вкриті захисним ламінатом. Оснащені зручними круглими ручками та ніжками середньої висоти. Для дверцят та шухляд з напрямними повного висуву застосована система тихого та плавного закриття.

Фото комоду KOM2D3S/10/19 HESEN BRW


Найбільше в колекції комодів Хесен приваблює кількість їх можливих комбінацій. Стильно виглядатимуть дві однакових моделі в темному та світлому кольорі, або, наприклад, два комоди одного відтінку, але з різним наповненням. Залишається лише обрати, які елементи з системи HESEN BRW найбільше підійдуть вам за кількістю відділень для зберігання і ваша вітальня, спальня або їдальня стануть ще більш затишними та функціональними.

0Избранное
товар в избранных
0Сравнение
товар в сравнении
0Просмотренные
0Корзина
товар в корзине