Новости

 RSS 2.0

Колір вибілений дуб в інтер'єрі.

 У сучасному інтер'єрі колір вибілений дуб використовується дуже часто. Матова рельєфна поверхня натурального матеріалу виглядає розкішно у будь якому інтер’єрі. Світлі відтінки цього матеріалу відмінно вписуються в приміщення будь-якого розміру та форми. Предмети меблів, виконані в кольорі вибілений дуб, мають здатність привносити легкість і свіжість в будь-який інтер'єр приміщення. Навіть масивні предмети меблювання не здаються монументальними через використання світлих тонів деревини.

 

У невеликих приміщеннях з недостатньою природною освітленістю такі меблі стають «паличкою-виручалочкою» інтер'єру. Вибілений дуб відмінно вписується в дизайн та привносить нотки вишуканості і навіть розкоші.

   

Один з найбільш популярних способів використання кольору вибілений дуб в меблюванні - створення систем зберігання. Світлі фасади з красивим природним малюнком деревини органічно вписуються в будь-який інтер'єр приміщення, не захаращуючи його образ навіть при наявності великих габаритів.

   

Найбільшого поширення вибілений дуб отримав у виконанні фасадів кухонних шаф. Легкий, свіжий, чистий, але при цьому затишний образ кухонного простору припаде до смаку кожному, хто опиниться в оточенні систем зберігання кольору вибілений дуб.

.  

Світлий природний малюнок деревини можна застосовувати при облаштуванні обідньої зони - для виконання столу, стільців. Не меншої уваги заслуговує виконання кухонних стільниць в кольорі вибілений дуб. Вони прекрасно відтіняють блиск деталей побутових приладів і здатні гармонійно поєднуватися практично з будь-яким колірним рішенням фасадів кухонних шаф.

   

Навіть невеликий предмет меблів, такий як кавовий столик, етажерка, табурет або підставка, виконані в кольорі вибілений дуб, здатні привнести нотки легкості і свіжості в сучасний інтер'єр. Особливо ефектно така меблювання виглядає на темному або яскравому тлі.


Наши контакты

Киев: (098) 609-57-12, (066) 932-24-51
(068) 519-14-62, (066) 726-87-27
Днепр: (068) 742-91-93, (095) 717-44-66

salon@brwland.com.ua
© 2018 BRW Мебель в Киеве

3D дизайн. Спроектируй сам

Дизайн мебели